životopis

30. srpna 2011 v 14:53 |  všechno o ginny

Celé jméno: Ginevra Molly Weasleyová

Datum narození:11.8.1981

Status:živá

Bydliště: ve Vydrníku svatého Drába

Rodiče:Artur Weasley a Molly Weasleyová

Sourozenci:Ron,Fred,Georg,Percy,Charlie,Bill

Jiní příbuzní: prateta Tessie, tetička Muriel

Domácí mazlíček: ---

Vzhled: zrzavé vlasy-jako všichni Weasleyovi,menší a štíhlá

Škola: Bradavice

Kolej:Nebelvír

Patron: kůn

Záliby: famfrpál

Láska: Harry Potter

Poznávací znamení:od šestého ročníku hraje velmi dobře famfrpál jak na postu chytače tak na postu střelce.Od šestého ročníku s ní chodí Harry Potter.Má šest sourozenců-všichni kluci

Zajímavosti: když byla v prvním ročníku ovládl ji lord Voldemort

Činy: člen Brumbálovi armády, bojovala na ministerstvu kouzel

Její život:V knihách se objevuje od prvního dílu.Spočátku je velmi stydlivá,pak se to zlepší.Je velmi chytrá a hezká.Ve druhém ročníku ji ovládne vzpomínky lorda Voldemorda,Harry ji zachrání..Od pátého ročníku hraje famfpál.v šestém ročníku začala chodit s Harrym ,za kterého se nakonec vdá a bude s ním mít tři děti-Lily ,Jamese a Abuse Severuse.

Herečka:Bonnie Wrigh

životopis

Bonnie Wright, která se proslavila především rolí Ginny Weasleové z filmů o Harrym Potterovi se narodila 17.února 1991. Už jako malá projevovala velký talent, když hrávala ve školních představeních a besídkách. Poprvé na obrazovce jste ji však mohli vidět už v roce 2001, když ztvárnila malou sestru Harryho nejlepšího kamaráda Rona. Jak se ukázalo tato role byla pro Bonnie osudovou, zatím to vypadá, že dotočí všechny filmy o Harrym Potterovi, kde se poslední díl má dotočit v roce 2010 a to Bonnie bude už téměř 20. Nebyla to však jediná role, kterou dostala. V roce 2004 si zahrála ve filmu podle románu Agathy Christie: Život v obrazech.

Pokud by se Bonnie nestala herečkou ráda by hrála na piano nebo na saxofon.Její životní sen je procestovat celou zemi, což už začala realizovat. Zatím se jí nejvíc líbila Austrálie, protože jak sama říká jsou tam výborné vlny pro surfování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama